Ενέργειες πρόληψης έναντι του κορονοϊού
![post-2](https://karahaliou.gr/wp-content/uploads/2022/01/post-2.jpg)
Αγαπητοί γονείς,
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το σχολείο μας στα πλαίσια της πρόληψης για την ασφάλεια μαθητών και προσωπικού, πραγματοποιεί – για 2η συνεχή φορά- και στα τρία κτίριά του Μικροβιοκτονία σε θρανία, αίθουσες, κοινόχρηστους χώρους και WC, το Σάββατο 7 Μαρτίου 2020 . Τη Δευτέρα θα λειτουργήσει κανονικά.
Να σημειωθεί ότι ήδη έχει γίνει 1η προληπτική Μικροβιοκτονία στις 25 Ιανoυαρίου 2020 και έχουν τοποθετηθεί επιπλέον συσκευές απολύμανσης χεριών σε όλα τα κτίρια.
Με εκτίμηση,
Η Διεύθυνση του Σχολείου
![μικροβιοκτονία 25/01/2020](https://karahaliou.gr/wp-content/uploads/2022/01/microvioktonia-724x1024-1.jpg)